Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin eksiksiz olarak karşılanması, koşulsuz müşteri memnuniyetinin sağlanması öncelikli hedefimizdir.

SONNE çalışanları; faaliyetlirimizin etkinliğinin ve ürün kalitesinin sürekli iyileştirilmesi ve üretim maliyetlerinin azaltılması için her türlü çabayı göstermektedirler.

Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirerek firmamızın gelişmesini sürdürüp ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmalıyız. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetinde süreklilik için çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin sürekli eğitimini ve gelişmesini sağlamalıyız.

Başarılarımızı sürekli kılmak kılmak için tüm çalışanlarımızın ekip ruhu ile kalite faaliyetlerine etkin katılımını sağlamaktayız. Dağal çevrenin korunması ve kısıtlı kaynaklarımızın rasyonel biçimde kullanılması konusunda önemli sorumluluklarımız vardır. Teknolojik gelişmeleri yakından izlemek ve uygulamak, SONNE geleneğidir.

Yaptığımız her işin ilk defada, zamanında ve her defasında doğru yapılması gereklidir. Bu nedenle "KALİTE" hepimizin sorumluluğundadır.